Kurumsal

You are here:

Annelerin güvendiği, bebeklerin mutlu olduğu marka...

Bebek bezi, ıslak mendil ürünlerinde tüketicinin beğenisini ve sadakatini kazanmış Luksor, Luksor Baby, Luksor Premium markalarıyla dünya pazarına açılmış ve bu sektörde lider olmayı hedeflemiştir. Bebeklerin ve annelerin mutluluğuna katkıda bulunmak için yüksek kaliteli ürünler üretmeyi kendine prensip edinerek ürünlerini en iyi koşullarda müşterilerine sunmaktadır.

Luksor Baby, Luksor Premium marka bebek bezleriyle Ortadoğu başta olmak üzere her yıl 40 ülkede yer alan Luksor, uluslararası standartlardaki üretim kalitesi ve kapasitesiyle her gün milyonlarca müşterisine hizmet etmeye devam etmektedir.

Luksor son teknolojik üretim tesisi ve makine ekipmanlarıyla donatılmış yeni yatırımlarıyla birlikte Türkiye’deki en büyük bebek bezi üreticileri arasında yer almaktadır.

pexels-sevenstorm-juhaszimrus-425135
sqr012-col1
sqr012-col2

Sürdürülebilirlik

ETİK ve UYUM

Tüm faaliyetlerimizde doğruluk, dürüstlük, adalet ve hakkın gözetilmesini temel ilkelerimiz kabul ediyoruz.

İNOVASYON ve AR-GE

Sürdürülebilir bir geleceğin ana fikrinin inovasyon ve ar-ge olduğuna eminiz. İnovasyon kültürünü işimizin her alanına taşırız.

İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ

Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğini korumaya yönelik olarak, yasal gereklilikleri dünya kültürünü esas alıyopruz.

Bizi farklı yapan ne ?

En iyisi için; özenle çalışıyor, değer veriyoruz...

Luksor olarak, hijyenik ürün komponentleri alanındaki bilgi ve tecrübemizi kullanarak, yüksek kaliteli bebek bezi, ıslak havlu, bebek bakım örtüsü ve yetişkin  bezi markalarımızı tüm dünyaya sunuyoruz.

Luksor Baby markalı bebek bezi ve ıslak havlu ürünlerimizin yanında, Luksor Premium markalı hasta ve yetişkin ürünlerimiz  ile tüketicilerimizin hijyenik ürünlerdeki ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalar yapmaya devam ediyoruz.

Yıllık Tecrübe
0
Müşteri memnunniyeti
0 %
Farklı ülkeye ihracat
0 +
Memnun müşteri
0 +