Gizlilik Sözleşmesi

You are here:

Gizlilik Sözleşmesi

Bu metin, www.luksorturkey.com sitesinin gizlilik politikasıdır. Eğer site tarafından bu gizlilik politikasına aykırı bir uygulama gerçekleştirildiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle info@luksorturkey.com e-postası ile temasa geçiniz.

Luksor gizliliğinize önem verir. Bu nedenle, kişisel verileri sadece ürünlerimiz, hizmetlerimiz, web sitemizi size sunabilmek için gerekli olabilecek şekilde toplar ve kullanırız ( “Hizmetlerimiz” olarak genel ifade kullanılacaktır).

Kişisel verilerinize örneğin şu bilgiler dahildir:

Ad Soyad

Telefon numarası

E-posta adresi

Ülke/şehir

Doğrudan veya dolaylı olarak sizi yönelik diğer veriler

Gizlilik Politikamız, hangi verileri / nasıl topladığımızı ve kişisel verilerinizi nasıl ve neden kullandığımızı açıklamayı amaçlamaktadır. Ayrıca, işlediğimiz kişisel verilerinizin kontrolüne erişebilmenizi, bunları güncellememizi veya başka ne şekilde kontrol etmenizi sağladığımız seçenekleri de açıklar.

Aşağıda açıklanan uygulamalarımız veya haklarınızla ilgili sorularınız varsa, “ Özel Veri Koruma” ekibimize info@luksorturkey.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda, en sık sorulan soruların cevaplarını, Hesap Ayarlarınıza erişebilmeniz için hızlı bağlantıları, size ulaşabilecek belirli hakların nasıl kullanılacağına ilişkin talimatlar ve bu Gizlilik Politikasında belirtilen anahtar terimler ve kavramların tanımlarını sağlamak için aşağıda görebilir ve gizlilik ayarlarınızı yönetebilirsiniz.


Hangi bilgileri topluyoruz ?

Hizmetlerimizi kullandığınızda mümkün olan en iyi deneyimi sağlayabilmek için bilgi topluyoruz. Kişisel veri olarak gördüğünüz şeylerin çoğu, aşağıdaki durumlarda sizden toplanmaktadır:

  • bir hesap oluşturma veya Hizmetlerimizden herhangi birini satın alma (ör: isim, adres, kredi kartı numarası, resmi kimlik bilgileri dahil olmak üzere fatura bilgileri);
  • müşteri hizmetleri destek ekibimizden destek-yardım talebinde bulunma (ör.: telefon numarası)
  • iletişim formlarının doldurulması ,bülten ya da diğer bilgileri istenmesi (ör.: e-posta)
  • yarışmalara ve/ veya anketlere katılma, iş başvuru formunu doldurma veya sizin hakkınızda bilgi gerektirebilecek tanıtım faaliyetlerimize katılma.

Bununla birlikte, gerekli ve maksimum performansı sağlamak için Hizmetlerimizi size sunarken ek bilgiler de toplarız. Kullanılan toplama yöntemleri sizin için açık olmayabilir. Bu nedenle, bunların neler olabileceğini (zamanla değişebileceğinden) ve nasıl çalıştıklarını daha detaylı bir şekilde açıklamak gerekirse;

Hesapla ilgili bilgiler, hesap numaranız, satın alımlarınız, ürünlerinizin yenilenmesi veya sona ermesi, bilgi talepleri, müşteri hizmetleri talepleri ve neleri talep ettiğinizi ve nasıl yanıt verdiğimizi açıklayan notlar veya ayrıntılar gibi Hizmetlerimizi kullanımınızla ilgili olarak toplanır.

Web sitelerimizdeki çerez bilgileri ve benzer teknolojiler ,sitemiz üzerindeki davranışlarınızı, tıklanan bağlantıları, satın alınan hizmetleri, cihaz türünüzü ve Hizmetlerimizi nasıl kullandığınız ve etkileşimde bulunduğunuzla ilgili analizler de dahil olmak üzere çeşitli verileri toplamamıza olanak tanır. Bu sayede, size daha uygun ürünler sunmamız, sitelerimizde sizin daha iyi bir deneyim yaşamanız ve bizim Hizmetlerimizin performansını toplamamız, analiz etmemiz ve iyileştirmemiz mümkün olmaktadır. Hizmetlerimizi kişiselleştirebilmemiz için konumunuzu (IP adresi) da toplayabiliriz.

Hizmetlerin Kullanımı ile ilgili Veriler, meta verileri, günlük dosyaları, tanımlama bilgisi/cihaz kimlikleri ve konum bilgileri de dahil olmak üzere Hizmetlerimizi kullandığınızda ve bunlarla etkileşimde bulunduğunuzda otomatik olarak toplanır. Bu bilgiler, Hizmetler içinde yer alan özellikler, içerik ve bağlantılar (sosyal medya eklentileri gibi üçüncü taraflar dahil) ile etkileşimlerinizle ilgili özel verileri, İnternet Protokolü (IP) adresi, tarayıcı tipi ve ayarları, Hizmetlerin kullanıldığı tarih ve saat, tarayıcı yapılandırması ve eklentileri hakkında bilgiler, dil tercihleri ve tanımlama bilgisi verileri, Servislere erişen cihazlar, cihaz türü, hangi işletim sisteminin kullanıldığı, cihaz ayarları, uygulama kimlikleri, benzersiz cihaz tanımlayıcıları ve hata verileri dahil olmak üzere bilgileri içerir ve toplanan bu verilerden bazıları, konumunuzu yaklaşık olarak tahmin etmek için kullanılabilir.

Kamuya açık veri tabanları veya üçüncü taraflar da dahil olmak üzere başka kaynaklardan eğer varsa  sizinle ilgili Sağlanan Veriler bunlar alınabilir ve bu verileri sizinle ilgili halihazırda edindiğimiz bilgilerle birleştirebiliriz; bu, kayıtlarımızın doğruluğunu güncellemenize, genişletmemize ve analiz etmemize, yeni müşteriler belirlememize ve ilgilenebilecek ürün ve hizmetleri sunmamıza yardımcı olmaktadır.  Başkalarıyla ilgili kişisel bilgilerin bize sağlarsanız veya başkaları sizin bilginizi bize sağlarsa, bu bilgileri yalnızca bize sağlandığı özel amaçlarla kullanırız.

Ticari Bilgi Yayınlama ,Kullanıcılarımızın siteye bıraktığı ticari talep, şirket haberi, ürün bilgileri vb bilgiler sitenin tüm kullanıcılarına açıktır. Bu alanlara kişisel bilgileri bırakma kararını verirken bu durum göz önüne alınmalıdır 


Yasal düzenleyici ve yasa uygulama gereksinimlerine uyumlu olma

Kanunları uygulamak ve yasalara uygun davranmak için devlet kurumlarıyla, emniyetle ve özel kurumlarla işbirliği yapmaktayız.Takdir yetkisi tarafımızda olacak şekilde, herhangi bir hak talebi ve yasal işleme (mahkeme celpleri gibi) yanıt niteliği taşıdığına veya gerekli olduğuna, kendi mülkiyetimizi ve haklarımızı veya üçüncü tarafın mülkiyetini ve haklarını koruduğuna, bir topluluğun veya kişinin güvenliğini sağlayacağına veya yasal veya etik olmadığı kanısına vardığımız aktiviteyi engelleyeceğine veya durduracağına inandığımız durumlarda hakkınızdaki bilgileri devlet kurumları, emniyet veya özel kurumlarla paylaşılacaktır.

Kanunların izin verdiği ölçüde, yasal bir işlemin tarafı olan bir üçüncü tarafa kişisel bilgilerinizi sağlamamız gerekirse, bu konuda gerekli adımlara atabilmeniz için sizi bilgi veririz. Bizden bir alan adı/domain kaydettiğinizde ICANN veya herhangi bir ccTLD kuralına, düzenlemesine ve politikalarına uymak için bilgilerinizi gereken düzeyde paylaşacağız


Gizliilk politikasındaki değişiklikler

Gizlilik Politikamızdaki değişiklikler

Bu Gizlilik Politikasını dilediği zaman değiştirme hakkımız saklıdır. Gizlilik Politikamızı değiştirmeye karar verildiğinde, bu Gizlilik Politikasında ve uygun gördüğümüz yerlerde yaptığımız değişiklikleri tarafınıza bildiririz ve böylece hangi bilgileri topladığımızı, bunları nasıl kullandığımızı ve hangi durumlarda kullandığımızı, hangilerini açıkladığımızı görebilirsiniz. Gizlilik Politikasında değişiklikler yapılması durumunda, söz konusu değişiklik uygulanmaya başlamadan önce en az otuz (30) gün içerisinde e-posta ve/veya web sitemizde yayınlayarak konu hakkında sizi bilgilendiririz.

BİZE ULAŞIN

Gizlilik Politikamız, uygulamalarımız veya Hizmetlerimiz ile ilgili sorularınız veya şikayetleriniz varsa, info@luksorturkey.com adresinden Veri Koruma Departmanımıza ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, aşağıdaki iletişim seçeneklerinden biriyle de bize ulaşabilirsiniz:


Adres :

Mesihpaşa Mah. Mesihpaşa Cad. Aksa İş Merkezi No: 8 Fatih / İSTANBUL